Marta Fandrey, LL.M.

radca prawny

Prowadzę sprawy cywilne dla moich klientów w Niemczech – wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują. W Niemczech również prowadzę swoją kancelarię. Specjalizuję się w szczególności w sprawach o zapłatę z elementem transgranicznym.
[Więcej >>>]

Zgłoś roszczenie

Dochodzenie i egzekucja roszczeń w Niemczech – szkolenie

Marta Fandrey25 lutego 2021Komentarze (0)

Już za dwa tygodnie, 11 marca 2021 r., będę miała przyjemność poprowadzić szkolenie online dla Koleżanek i Kolegów z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Szkolenie będzie miało ścisły związek z tematem tego bloga – jego temat to:

Dochodzenie i egzekucja roszczeń w Niemczech – szkolenie

Dochodzenie i egzekucja roszczeń w Niemczech – aspekty praktyczne i kontraktowe

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, serdecznie zapraszam do udziału! Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Jeśli masz już teraz pytania, które chciałbyś mi zadać, napisz mi wiadomość lub zostaw komentarz. Postaram się odpowiedzieć na nie w trakcie szkolenia.

A jeśli nie jesteś radcą prawnym, ale interesuje Cię takie szkolenie dla Ciebie lub Twojej organizacji – daj mi znać, mogę przeszkolić także Ciebie i Twoich pracowników.

Marta Fandrey
radca prawny

Photo by Glenn Carstens-Peters on Unsplash

***

Szkolenie – ustawa o obowiązkach dot. należytej staranności przedsiębiorców w łańcuchach dostaw – Lieferkettengesetz

1 stycznia 2023 r. weszła w Niemczech w życie ustawa o obowiązkach dot. należytej staranności przedsiębiorców w łańcuchach dostaw – Lieferkettengesetz.

Nakłada ona na niemieckich przedsiębiorców liczne obowiązki związane z przestrzeganiem standardów dotyczących praw człowieka i ochrony środowiska u bezpośrednich i pośrednich dostawców z całego świata.

Oznacza to, że średnie i duże niemieckie firmy (zatrudniające ponad 3000 pracowników, a od 1 stycznia 2024 r. ponad 1000 pracowników) będą musiały wykazać poprzez wdrożenie specjalnych procedur, że współpracują z dostawcami i usługodawcami, którzy przestrzegają określonych w ustawie standardów praw człowieka i ochrony środowiska [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Marta Fandrey, LL.M. w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Marta Fandrey, LL.M. w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: